Dyqan ne shitje 35000 Shkoder, rruga Marin Bicikemi, te Kisha e Madhe

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me çmim okazion, sipërfaqe 45 m² dhe adresë: Rruga Marin Beçikemi. Ky dyqan ndodhet në katin e I-rë të ndërtesës dhe është shumë i përshtatshëm të përdoret për çdo lloj aktiviteti, si parukeri, ambient për zyre, klinikë etj.

Cilësi të tjera të këtij dyqani janë:
- Ndodhet në një zonë komerçiale, me biznese të zhvilluara.
- Ka vetratë xhami për një reklamim sa më të mirë.
- I shtruar i gjithi në pllake.
- Është i pajisur me çertifikatë të rregullt pronësie.

ÇMIMI: 35'000 € (778 €/m²)

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu në adresën tonë të e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

Ndryshuar në 20 Prill, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 20 Prill, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 20 Prill, 2017